У Львові вже є L-ACOUSTICS KUDO

Акустична система L-ACOUSTICS KUDO.


L-ACOUSTICS ® KUDO – це нове покоління акустичних систем, що володіє більшою гнучкістю і великими можливостями ніж будь-яка інша система – лінійний масив з існуючих на ринку.

KUDO є найвищим досягненням в області акустичних систем використовують революційну технологію побудови фронту звукової хвилі – тепер, з допомогою систем KUDO, оснащених двома хвилеводами DOSC, фронт хвилі можна формувати і по вертикалі і по горизонталі одночасно. Акустичні кабінети KUDO поєднують в собі функціональність вертикального лінійного масиву змінної кривизни і горизонтального лінійного масиву постійної кривизни.

KUDO пропонують вибір з чотирьох варіантів спрямованості (50 ° симетрично; 110 ° симетрично; 25 ° x 55 ° або 55 ° x 25 асиметрично) і двох варіантів орієнтації (вертикально / горизонтально), і, по суті, є еквівалентом продуктивності восьми різних колонок. Таким чином, така безпрецедентна гнучкість в середовищі надпотужних систем середнього формату дає право вважати KUDO унікальними за якістю акустичними системами.

KUDO – це трьохсмугові системи, що працюють у всьому діапазоні частот, які завдяки високій продуктивності і винятковій якості відтворення низьких частот можуть використовуватися без сабвуферів.

Системи KUDO розроблені для прокатних і турових компаній, а так само для постійних інсталяцій, де потрібна висока потужність і виняткова якість звуку.
Частотна характеристика (-10 дБ) 35 Гц – 20 кГц ([KUDO50_25] заводська передустановка)
Номінальна спрямованість (-6 дБ)

Горизонтальна: 50 ° або 110 ° симетрична – 25 ° / 55 ° або 55 ° / 25 ° асиметрична
Вертикальна: регулюється кількістю елементом і конфігурацією підвісу

Максимальний рівень звукового тиску (SPL), 10 дБ, 1 м 140 dB ([KUDO50_40] заводська передустановка)
Потужність, RMS

НЧ: 2 x 450 Вт
СЧ: 312 Вт
ВЧ: 75 Вт

Компоненти

НЧ: 2 x 12” водостійкий
СЧ: 4 x 5” високоефективний
ВЧ: 2 x 1,75” компресійний драйвер з діафрагмою, що підходить до DOSC ®

Номінальний опір: НЧ: 2 x 8 Ом, НЧ: 8 Ом, ВЧ: 8 Ом

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *